New articles

Rolf "Piercing" Buchholz

4. března 2013 v 14:58 | Zdroj: www.navratdoreality.cz / Přidal: Unterwassermann
52letý počítačový expert objevil svět piercingu před 11 lety a totálně mu propadl. Má na svém těle rekordních 453 piercingů. Rolf má 94 piercingů kolem rtů, 25 v obočí, 8 v nose a monstrózních 278 v oblasti genitálií. Má také velkou slabost pro tetování.

Tattoo Names Colour Edition

31. srpna 2012 v 10:28 | TATTOO-NAMES.COM
Tattoo Names Colour Edition 2012 photo © www.frantisekortmann.eu design Jan Prell : manželé Lucie a David Michálkovi více brzy na webu Tattoo-Names.com

Jaký je v tom rozdíl?

28. srpna 2012 v 10:24 | Twigi
To, že na sebe hodíme oblek z nás v tu ránu dělá úplně někoho jiného. Jsme pokérováni od hlavy k patě, ale nic není vidět, tak jsou lidi v klidu. Stačilo by přijít v triku a kraťasech... No a v tu ránu na vás budou všichni nebo alespoň většina koukat úplně jinak.

Vlajky států na těle

26. srpna 2012 v 20:10 | tetovani66.cz
Guinness Rishi je 67letý Ind, který je posedlý rekordy. Miluje je natolik, že si nechal své jméno změnit na Guinnesse a dlouho přemýšlel, jak by se do slavné knihy rekordů dostal. Nakonec se mu to již povedlo třikrát, ale chce zas a znovu. A už na to přišel, bude člověkem s nejvíce vytetovanými vlajkami států na těle. A tak se do toho dal…

Tetování jinak - UV tattoo ink

14. srpna 2012 v 8:28 | Twigi
Přemýšlíte o tetování, které není vidět? S tímto ultrafialovým inkoustem se vám to může splnit. Je to chemicky a opravdu složitě upravený inkoust, který byl pro mnohé nepředstavitelnou záležitostí. Dnešní chemie nezná hranice.

Za normálních okolností není mnohdy vůbec vidět a když už vidět je, tak pouze obrys. Když však dorazíte pod UV lampu, tak začnete svítit jak fosforová tyčinka :) Určitě to působí velmi zajímavě, ale není to pro každého.

Víš, jak budeš vypadat až ti bude padesát?

13. srpna 2012 v 13:51 | Twigi
Vzpomeňte si na to, když vám rodiče řeknou nebo řekli, jak to tetování bude vypadat až budeš stará/ý. Teď jim to můžete ukázat na následujícím obrázku.

Vyjádření Vladimíra Franze ke kandidatuře na prezidenta ČR

12. srpna 2012 v 9:54 | www.vladimirfranz.cz
Profesor Vladimír Franz oficiálně přijal nabídku na možnou kandidaturu na prezidentský post. Učinil tak na základě nebývalé podpory rozsáhlé komunity svých příznivců.


Chceme-li našeho kandidáta poslat do boje o Hrad, je třeba sehnat 50.000 podpisů pro jeho podporu. Do celé akce se již spontánně pustily stovky lidí po celé republice.

Vytetovaná auta

6. srpna 2012 v 10:18 | Twigi
Lidé vyjadřují lásku různými způsoby a jedním z nich je nechat se potetovat. Auta a automobily jsou velmi populární kategorie tetování. Mnoho lidí miluje svá auta a chtějí to dát jasně najevo. Jak se líbí vám tento design pro muže.


Více naleznete v galerii CARS TATTOO.

Jak se tetování aplikuje?

29. července 2012 v 19:42 | wikipedia.org
Za pomocí jehly se pod kůži vpichuje barvivo. Tetování se provádí tetovacím strojkem, do kterého se vloží jehla a elektromagnet ji uvnitř strojku rozkmitá (pohyb nahoru a dolů). Při tetování tatér průbežně jehlu namáčí do kalíšku s barvou. Vpichuje se do vrchní vrstvy kůže u některých jedinců i 5 mm hluboko. Profesionálové používají na tetování barviva v souladu s Evropskými normami a s patřičnými atesty, jejichž splnění zajistí minimální riziko alergických reakcí v podobě vypuzení částí barviva z kůže nebo hnisání. Před tetováním tatér místo očistí desinfekcí a nasadí si jednorázové rukavice. Během tetování stírá zbytky barvy, které se nedostaly pod kůži, papírovým ubrouskem. Po dokončení práce se tetování zakryje folií.
Ateli_336x280
 
 

Reklama